Brugerlogin

Indtast dit brugernavn og kodeord her for at logge ind på websitet:
Log ind

Har du glemt dit kodeord?

Farum Menighedsråd består af 15 valgte medlemmer og sognets fem præster. Se de valgte medlemmer nedenfor og se sognets fem præster her.

Ved valget 8. november 2016 var kandidaterne opstillede på de to kandidatlister, Den folkekirkelige liste og Sognelisten.

Valgperioden er på 4 år og udløber 1. søndag i advent 2020.

Se fordelingen af personlige stemmer og mandatfordelingen mellem listerne her

Se menighedsrådsmedlemmernes fordeling på enkeltmandsposter og udvalgsposter her

Malte Koch, formand
Dybedalsvej 38
3520 Farum

Telefon: 4495 1851
Email: malte.koch@mail.tele.dk

Gy Larsen, næstformand
Fuglsangspark 14
3520 Farum

Mobil: 3078 5166
Email: gl@tekno.dk

Marta Villaro Krüger
Tornehøj 64
3520 Farum

Mobil: 4040 4630 
Email: marta.villaro@uptown.dk

Pia Elmtoft-Riedel
Dybedalsvej 35
3520 Farum

Mobil: 5151 8978
Email: pia_elmtoft@hotmail.com

Tina Ringskou
Dyssevangen 36
3520 Farum

Mobil: 2928 8432
Email: tinaringskou@gmail.com

Marianne Kirchhoff
Gedevasevej 7
3520 Farum

Telefon: 4495 6617
Email: marianne.kirchhoff@dadlnet.dk

Steen Christensen
Gedevasevej 7
3520 Farum

Mobil: 2248 1818
Email: d171778@dadlnet.dk

Steen Autzen
Korsbjerghave 5
3520 Farum

Mobil: 28651720
Mail: autzen60@live.dk

Birgit Berggrensson
Vejlesøparken 1, 509
2840 Holte

Tlf.: 31132216
Email: bbsprog@email.dk

Camilla-Dorthea Bundgaard
Skansevænget 18
3520 Farum

Mob.: 53588805
Email: camilladorthea@gmail.com

Peter Buhl Jensen
Skovbakken 54
3520 Farum

Mobil: 21608922
Email: pbj@buhloncology.com

Alette Kaaber
Dybedalsvej 4
3520 Farum

Mobil: 24871414
Email: alette1@live.dk

Anders Ingemann Larsen
Nygårdsvej 8B
3520 Farum

Mobil: 51704203
Email: anders.ingemann.larsen@gmail.com

Nicholas Schelde
Hestetangsvej 45
3520 Farum

Mobil: 30341987
Email: nich@kvuc.dk